Forum MIA i MIGUEL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum MIA i MIGUEL

Hello svima...dobro dosli na moj forum!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Registruj seRegistruj se  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Pristupi  

 

 Zabavne sms porukice

Ići dole 
+5
Mai_Lupita
PoNcHo_Mi AnHeL
*PaRdOvA*
Mi@4ever
Mia_Admin
9 posters
AutorPoruka
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyUto Avg 14, 2007 10:25 pm

Naslov sve govori...
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySre Avg 15, 2007 2:19 pm

TI SI MOJE ZLATO,TI SI MOJE SREBRO...VIDIMLI TE SA DRUGOM SLOMICU TI REBRO!!!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*PaRdOvA*
Novi clan!
Novi clan!
*PaRdOvA*


Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyČet Avg 16, 2007 6:00 pm

Problemi me mnogi muce, poceli su tek od juce.Ne daju mi srcu mira moja baba se drogira.U skoli je prava zbrka, stidim se i komsiluka.Zezaju me sa svih strana zbog babe narkomana.Cela mi se kuca rusi, baba samo hasis pusi.Da je deda ziv pusila bi hrastov list, ali ona zivi ko u raju a mozda je sve pri kraju.Dnevno kilo droge smaze, sva se trese pa mi kaze:"Dok se nisam drogirala nisam tako uzivala, zivot mi je tako fin sve dok imam heroin".

OoOOOoooooOOoooOoOooOoooOMislim da ti je usla mineralna u telefon oOOoOooOOOOoooooOOO <ovo je poruka koja treba da se posalje na mob, a nje vazno koliko cete staviti ovih "baloncica"

Volela bih da sam droga, da me volis kao boga, da me ubadas u vene i da umires zbog mene.

E ne mogu vise da pisem.
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo_Mi AnHeL
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 185
Godina : 30
Location : Uvek uz Poncha i Any
Datum upisa : 09.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySub Avg 25, 2007 8:47 am

nemoj da places na mom pregu da mi vrata ne navuku vlagu....
kako to da je zemlja okrugla a ljudi se je** po coskovima....
Nazad na vrh Ići dole
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySub Avg 25, 2007 2:25 pm

Ja se tebe setim samo kad te vidim,a i tada veruj zbog tebe se stidim,propadnem u zemlju i strasno me je sram,jer znati nekog kao sto si ti VELIKI JE BLAM!!!lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySub Avg 25, 2007 2:57 pm

Dok noc tiho pada i vetar nezno piri,zelim ti laku noc i neka te cuvaju vampiri.Drakule neka se sa tobom slade,jer spavas bez mene,slatki mali gade!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mai_Lupita
Skidas muziku i slike RBD sa neta...
Skidas muziku i slike RBD sa neta...
Mai_Lupita


Broj poruka : 67
Datum upisa : 16.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySub Avg 25, 2007 3:21 pm

Kupila bih tvoju ljubav,ali nemam sitno.
Nazad na vrh Ići dole
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyNed Avg 26, 2007 2:16 am

Kisa lije po crepovo bije,vetar po avlije raznosi arije,bela svinja crnu zemlju rije,ako te ne volim Bog da me ubije!
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyPon Avg 27, 2007 9:17 pm

Mi@4ever ::
Dok noc tiho pada i vetar nezno piri,zelim ti laku noc i neka te cuvaju vampiri.Drakule neka se sa tobom slade,jer spavas bez mene,slatki mali gade!Very Happy

E ta je extra poruka!
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyUto Avg 28, 2007 8:30 pm

xexexe...Jeste...Gracias!!!Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo


Broj poruka : 180
Godina : 33
Datum upisa : 14.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyUto Avg 28, 2007 11:34 pm

Laughing Laughing Laughing PIJEM DA TE ZABORAVIM A KADA SE NAPIJEM VIDIM TE DUPLO!!! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bealuengo2.tk
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyNed Sep 02, 2007 11:06 pm

Ta je isto dobra...Evo par i od mene...
*Ti imas sve!Ti imas ono sto ja trazim.Ti imas savrseno telo,tvoji poljupci su kao u snu...Ti imas savrsen osmeh,a ja imam pogresan broj! Laughing Laughing Laughing lol!
*Zasto su muskarci kao delfini?Zato sto se prica da su inteligentni,a to jos niko nije dokazao!
*Svako cimanje kostace te po jedan poljubac,a svaki je po 30 sekundi...Znaci ljubicemo se od 12 do 24!Cimaj opet,mogu ja i duze!!! lol!

E onaj ko posalje ovu poslednju poruku...svaka mu cast! cheers Laughing sunny king lol! flower
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
PoNcHo_Mi AnHeL
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 185
Godina : 30
Location : Uvek uz Poncha i Any
Datum upisa : 09.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptyPet Sep 07, 2007 10:51 pm

Ti si moja kocka secera ali sinoc mi je trebao secer u prahu pa sam te celu noc *ucala
Nazad na vrh Ići dole
+mi@&miguel+=LOVE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
+mi@&miguel+=LOVE


Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : ♥U srcu mog......Hahaha!♥
Datum upisa : 31.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySre Sep 26, 2007 2:59 pm

budi mi san ja cu te sanjati,budi mi zelja ja cu te zeleti,budi mi ljubav ja cu te voleti!Sam nemoj biti bol jer te bnecu preboleti!!!

*********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Sta buljis pada sneg!


SEDAM SLOVA RECI DVE ONE GLASE VOLIM TE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
SwEeT DuLcE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
SwEeT DuLcE


Broj poruka : 324
Godina : 30
Location : Mexico Sity
Datum upisa : 09.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySre Okt 03, 2007 12:38 pm

-Večeras je jedna osoba sama,društvo joj pravi beskrajna tama,večeras zvezde sjaje samo za nju,večeras je ona tužna jer ti nisi tu!!!
-Nikada nisam verovala da ću sresti momka za koga vredi živeti ili umreti.Za tebe vredi živeti da bih te volela i umreti da bih ti pokazala koliko te volim....
-Večeras misli na mene jer ovo veče ima čudnu moć-možda se stvorim pored tebe da ti poželim laku noć....!
-Ja u životu imam samo dve važne stvari:srce i tebe....Srce za tebe...A tebe za sebe!!!

-Kad se ponoć spusti i prekrije prozor tvoj,po nebeskoj pomračini poljubac ti šaljem svoj,nek stigne tamo gde ne mogu ja i tiho ti šapne da te VOLIM JA!!!!!!

-Ti si pravo đubre!Mrzim te.I ne želim više da te vidim!...
Reče zec šargarepi i baci je u smeće!!! Smile

Svako na nebu ima jedan sat.Svaki put kad pomisliš na sex,kazaljka se pomeri za minut.Tvoj sat stoji na stolu Svetog Petra i služi mu kao ventilator! Smile))


Izvinjavam se ako je nesto ponovljeno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
SwEeT DuLcE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
SwEeT DuLcE


Broj poruka : 324
Godina : 30
Location : Mexico Sity
Datum upisa : 09.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySre Okt 03, 2007 12:38 pm

-Ne živi u prošlosti,ne sanjaj o budućnosti,koncentriši se na trenutak sadašnjosti!
-Veličinu i snagu neke ljubavi ne možemo da izmerimo,jer svaka ljubav vredi onoliko koliko usrećuje onoga kome je pružamo...
-Life isn’t about the amount of breaths you take...It’s about the moments that take your breath away...
-Što više imamo godina-to nam ostaje manje daha da oduvamo svećice na torti...
-Prijatelj je onaj koga zoveš u nevolji...jer znaš da će ostati uz tebe i kad si đubre od čoveka,a napustiti te kad je to poslednje što još može da učini za tebe!!!
-Lažno zajedništvo vodi u zavisnost.Kao i svaki drugi oblik života i međuljudski odnosi,ako ne napreduju,odumiru.
-Preživeću tebe,kunem se u sreću nikada te više ja nazvati neću.Nije to zbog mene,ja ne želim kraj,ne voliš me više,shvatila sam znaj...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
SwEeT DuLcE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
SwEeT DuLcE


Broj poruka : 324
Godina : 30
Location : Mexico Sity
Datum upisa : 09.08.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySre Okt 03, 2007 12:39 pm

•Kad bi prijatelji imali etiketu,na tvojoj bi pisalo:100% posebna,boja:vesela,tip:jednostavan,cena:NEPROCENJIVA!!!
•Daja sam ti sjadojed I cetiji zvake daja bih majke mi ceo zivot zate!daja sam ti kanajinca I biciklom kjug,daja bih ti sve na svetu da mi budes djug!!!
•Ha stigla ti poruka I sad mislis kako neko misli Na tebe.E pa niko ne misli Na tebe, nikoga nije briga za tebe I niko Te ne voli vise OD mene!!!
•Ko je sad ti se cudis od poruka mojih ludis.Ni dan,Ni noc nemas mira jer telefon stalno svira.Ja te volim,ti me shvati poruke ti moram SLATI!!!
•Ova poruka me kosta 3 dinara,17 minuta razmisljanja,5 minuta tipkanja,20 sekundi cekanja,ali iz prilozenog truda se vidi da mislim na TEBE!!!
•Na svetu ima 6milijardi ljudi.Ja ne znam zasto mi bas ti nedostajes jer onih 5.999.999 ne mogu da zamene tebe!!!
•Na svetu im 6milijardi ljudi, a JA stvarno ne znam zasto 5.999.999 nisu super, cool, ok! Ma nema toga,sve super si TI!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldesiempre.aforumfree.com
Nicole
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Nicole


Broj poruka : 160
Godina : 31
Location : Con RBD in Mexico!
Datum upisa : 04.10.2007

Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice EmptySub Okt 06, 2007 10:50 am

Otkad tebe nema vreme je stalo i kafa je ostala neispijena i muzika je stala,
sve oko mene je crno!
P. S. Vrati mi se strujo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd4ever.all-forum.net
Sponsored content





Zabavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabavne sms porukice   Zabavne sms porukice Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zabavne sms porukice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavne sms porukice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum MIA i MIGUEL :: Sve osim Rebelde I RBD!!! :: Chat-
Skoči na: