Forum MIA i MIGUEL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum MIA i MIGUEL

Hello svima...dobro dosli na moj forum!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  Registruj seRegistruj se  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Pristupi  

 

 Ljubavne sms porukice

Ići dole 
+4
Mai_Lupita
**dulce**
DULCE fan Anja
Mia_Admin
8 posters
AutorPoruka
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyUto Avg 14, 2007 10:24 pm

Naslov sve govori!!!Ovde cemo pisati ljubavne sms porukice!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
DULCE fan Anja
Novi clan!
Novi clan!
DULCE fan Anja


Broj poruka : 44
Godina : 29
Location : Durch den monsun...mit Bill...
Datum upisa : 08.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptySub Avg 18, 2007 12:16 am

Ja imam neke...

Wolim twoj ponos i suze shto krijesh,wolim twoje lice kada se smejesh.Wolim kad cutish i kad se ljutish,wolim te wishe nego shto slutish!

Osecam twoj pogled,-nezan dodir u kosi.Ne opirem se,pustim osecaj da me nosi.Osecam twoje usne,wrelinu njihowu swu,swe je tako stwarno u owom prokletom snu!

Mrzi me sada da kuckam...
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde4ever.msnyou.com/
**dulce**
Novi clan!
Novi clan!
**dulce**


Broj poruka : 24
Datum upisa : 17.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyPon Avg 20, 2007 1:05 am

porukica ova nek te razveseli, pise ti je netko tko te mnogo zeli! Zelim te vise nego bi dusa htela, jer sad se volimo samo preko mobitela!

.Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu ću
napisati tvoje ime, tako će svi anđeli znati koliko mi značiš...

Bog je svim anđelima dao krila osim tebi, jer nije želio da mu najljepši odleti!

Cvjeta ruža usred žita, ljubim onog koji čita, ljubi i ti onog ko šalje, pa neka ruža
cveta i dalje!!!

Daleko si od očiju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si.

imam jos mali milion...
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyPon Avg 20, 2007 9:26 pm

Evo i od mene nesto...

1.JEDNA REC MALO JE HILJADU RECI MNOGO JE DVE RECI KAZU SVE PROCITAJ IH MOLIM TE ONE ZNACE VOLIM TE!
2.OVA PORUKA IMA SVOJ ZADATAK.DA TI NA USNE STAVI OSMEH SLADAK,AKO NIJE USPELA ODMAH NJE SE RESI A AKO JESTE OPET SE NASMESI!
3.Poljubac je ništa,voleti je sve,ljubiti svako može,a voleti ne!!!
4.Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!
5.Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!
6.Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...
7.Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!
8.Covek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato prijusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj ko te voli. DOBRO JUTRO!
9.Da si lep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.
10.Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.
11.Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvek ces mi biti u mislima.
12.Ima 7 svetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvezde, 4 lista deteline, 3 svetska okeana, 2 oka... ali samo 1 si ti!
13.Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapucu,a srce boli zato sto te ludo voli!
14.Izbledece slika,uvenucece cvece,ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
Mai_Lupita
Skidas muziku i slike RBD sa neta...
Skidas muziku i slike RBD sa neta...
Mai_Lupita


Broj poruka : 67
Datum upisa : 16.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyUto Avg 21, 2007 3:45 pm

Telekom Srbija-Besplatno obavestenje
Korisnik koj vam salje ovu poruku nije normlan jer va LUDO voli!
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo_Mi AnHeL
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 185
Godina : 30
Location : Uvek uz Poncha i Any
Datum upisa : 09.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptySub Avg 25, 2007 8:46 am

Ova poruka je poslata na planetu zemlju pre 10000000 godina u nadi da ce je procitati najsladje stvorenje.U ovom trenutku misija je uspesno zavrsena
Nazad na vrh Ići dole
Mi@4ever
Postajesh redovniji/redownija!
Postajesh redovniji/redownija!
Mi@4ever


Broj poruka : 209
Godina : 29
Location : u svetu buntovnika...
Datum upisa : 12.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyUto Avg 28, 2007 8:35 pm

Ko je sad?-ti se cudis,zbog poruka mojih ludih...Ni dan ni noc nemas mirajer telefon stalno svira.JA TE VOLIM<TI ME SHVATI<PORUKE TI MORAM SLATI!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo_Mi AnHeL
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 185
Godina : 30
Location : Uvek uz Poncha i Any
Datum upisa : 09.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptySre Avg 29, 2007 1:01 am

Pusti me i pozeli mi srecu,zaboravi me-ja tebe necu,mrzi me-ja volecu te,vrecaj me-ja prebolecu te,ti leti visoko jer ja nemam krila,ti budi sretan.....jer ja Necu a i Nikad nisam Bila....
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo_Mi AnHeL
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
PoNcHo_Mi AnHeL


Broj poruka : 185
Godina : 30
Location : Uvek uz Poncha i Any
Datum upisa : 09.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptySre Avg 29, 2007 1:02 am

Mozda kad bude svanulo juce mozda kad razum srce potuce mozda kad sunce ugase kise mozda te tada necu voljeti vise!


ja sam maji vjag sjcu rtvome djag a ti bui majo veci pa pjocitj ove jeci et milov
Nazad na vrh Ići dole
N!N@
Odlazish u Shpaniju na koncert....
Odlazish u Shpaniju na koncert....
N!N@


Broj poruka : 133
Godina : 29
Location : Za kompom
Datum upisa : 14.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyČet Avg 30, 2007 12:08 pm

Meni je ovo pre neki dan poslao jedan decko, mislim da je sam pisao, posto...Videcete sami!

Tebi je lako jer ti imas mene a i da mi uspe kod tebe sta sam dobio, na kraju ces me ostaviti e to bi i blesav video, mislim da poneka ljubav vredi bola, moja i tvoja vise ne jer ti si samo trag u pesku, gorka brazda koja nestaje, danas otvaram oci posle svih ovih godina,niti si ti mene volela, samo stara navika je ostala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freewebs.com/rebelde-rbd-fans
Mia_Admin
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
Mia_Admin


Broj poruka : 1069
Datum upisa : 01.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyNed Sep 02, 2007 10:57 pm

Au...malo je zeznuta poruka....pola se nerazume....
Evo par porukica od mene(ponovo:))...

*Neki snovi traju duze od ostalih,neki snovi su lepsi od ostalih,a moj najdrazi san trenutno cita ovu poruku!
*Ko si ti?Ljubav!Sta radis?Volim!Ceo svet?Ne!Koga?Tebe!
*I sve sam druge tvojim imenom zvala!I sve im uzela a nista dala!Jer cim se tvojih ociju setim,na svim se neduznim muskarcima svetim!
Nazad na vrh Ići dole
https://miaimiguel.forumsr.com
+mi@&miguel+=LOVE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
+mi@&miguel+=LOVE


Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : ♥U srcu mog......Hahaha!♥
Datum upisa : 31.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyPon Sep 03, 2007 11:41 am

Dok pod svetlom pišem ovo pismo,u sobi je tama,vidim senku i ona je sama!Srce mi je hladno mislim da se ledim pošalji mi poruku ako ti išta vredim! Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
+mi@&miguel+=LOVE
ADMINKA!!!
ADMINKA!!!
+mi@&miguel+=LOVE


Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : ♥U srcu mog......Hahaha!♥
Datum upisa : 31.08.2007

Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice EmptyPon Sep 03, 2007 11:43 am

Nekad je teško naći reši jer onih pravih je tako malo,a zar su one uopšte potrebne da shvatiš koliko mi je do tebe stalo!? cat
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubavne sms porukice Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavne sms porukice   Ljubavne sms porukice Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavne sms porukice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zabavne sms porukice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum MIA i MIGUEL :: Sve osim Rebelde I RBD!!! :: Chat-
Skoči na: